ثبت و ضبط جلسات

ثبت وضبط دقیق از الزامات فرایند تولید دانش است. مستندسازان موسسه هومان با حضور در جلسات و نشستهای علمی، مذاکره ای، آموزشی و… جلسات شما را  با بهترین کیفیت صدا ثبت می کنند تا تلاشهای شما در راستای تحقق اهدافتان مغفول نماند و به راحتی به دیگران قابل انتقال باشد، صورت جلسات شما بلافاصله بعد از جلسات نوشته می شود و دستور جلسات بعدیتان تهیه و تدوین می گردد.

پیاده سازی فایل های صوتی و ویراستاری فنی و تخصصی

با توجه به اهميت پياده سازي دقيق مباحث مطرح شده در نشستهای علمي، مصاحبه‌ها وبحث‌هاي گروهي، موسسه هومان با استفاده از تيمي مجرب، دقيق و توانمند ، فايلهاي صوتي شما را در كوتاه‌ترين زمان ممكن با كيفيتي بسيار مطلوب پياده سازي كرده و به فايل نوشتاري تبديل مي‌نمايد. موسسه کیفیت بالای پیاده سازی و تحویل به موقع سفارش را تضمین می کند. همچنین موسسه توانایی کدگذاری داده های حاصل از پیاده سازی را دارد.

توزیع و جمع آوری پرسشنامه در گروه هدف

موسسه هومان با کادر تخصصی و دوره دیده توزیع و جمع آوری پرسشنامه های تحقیقاتی شما را به بهترین نحو ممکن انجام می دهد. این تیم تخصصی با پیگیری مستمر به صورت کاملا حرفه ای و محترمانه در کوتاهترین زمان ممکن پرسشنامه های شما را توزیع و جمع آوری می کنند.

انجام مصاحبه و برگزاری نشستهای بحث گروهی

تسهیلگری خوب جلسات مصاحبه و بحث گروهی یکی از عوامل موفقیت و مانع از دست رفتن نظرات ارزشمند و ذیقیمت صاحبنظران است. تسهیلگران موسسه هومان حرفه ای و با مهارت و تعلیم دیده هستند و به خوبی می توانند مسیر بحث ها را هدایت نموده، نظرات را بدون سوگیری و به طور کامل جمع آوری نمایند. شما می توانید با آسودگی خاطر و اطمینان انجام مصاحبه و برگزاری نشستهای بحث گروهی متمرکز را به ما واگذار نمایید.

ورود دیتا به نرم افزارهای آماری

وارد کردن داده ها به طور تخصصی و با کیفیت یکی از عناصر مهم در هر سازمانی است. تیم دوره دیده و مجرب هومان وارد کردن داده ها در نرم افزار مورد نظر شما را در کوتاهترین زمان ممکن و با نهایت دقت تضمین می نماید. ماتجربه و تخصص کافی در مدیریت وارد کردن داده های با حجم انبوه را داریم